Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Удосконалення координації діяльності правоохоронних та контролюючих органів у сфері інтелектуальної власності (26.05.2014)


Проект Twinning: удосконалення координації діяльності правоохоронних 
та контролюючих органів у сфері інтелектуальної власності

В період з 26 по 30 травня 2014 року з робочим візитом в Україні перебуватимуть європейські експерти з питань координації діяльності правоохоронних та контролюючих органів у сфері інтелектуальної власності. Серед них представники Відомства Іспанії з питань патентів та торговельних марок, Міністерства внутрішніх справ Іспанії, Митниці Іспанії, Торговельної палати Іспанії тощо.

В рамках зазначеного компоненту проекту експерти ЄС у співпраці з представниками українських правоохоронних та контролюючих органів, задіяних у сфері охорони та захисту прав інтелектуальної власності, проведуть аналіз функцій та структури кожного з органів та моделі координації їх діяльності. Після проведення такого аналізу експерти ЄС підготують рекомендації щодо удосконалення координації діяльності правоохоронних органів України. В рамках проекту будуть проведені семінари з питань міжвідомчої співпраці з метою ознайомлення з найкращими практиками координації діяльності правоохоронних та контролюючих органів у країнах ЄС, а також визначення найкращої потенційної моделі координації для України.

26 травня 2014 року в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (далі - Державна служба) відбулася перша робоча зустріч з іспанськими колегами.

Начальник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Оксана Шпиталь подякувала іспанським фахівцям за приїзд до України та побажала всім продуктивної роботи, цікавих дискусій та професійних порад під час проведення зустрічей з представниками правовохоронних та контролюючих органів України, задіяними у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Надалі заступник начальника управління контролю за використанням об’єктів інтелектуальної власності Державної служби Віктор Клюк ознайомив іноземних гостей з історією та метою створення підрозділу державних інспекторів з питань інтелектуальної власності, а також з їхніми функціями та повноваженнями. Віктор Клюк наголосив на важливості відповідних дій інспекторів в регіонах країни, спрямованих на попередження правопорушень у сфері інтелектуальної власності, та зупинився на проблемних питаннях, що виникають під час їхньої роботи.

Українські та іспанські фахівці висловили сподівання на подальшу ефективну співпрацю в рамках проекту та окреслили коло завдань, які будуть вирішені протягом тижня.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.