Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Тренінг "Управління сучасним відомством з питань інтелектуальної власності" (26-27.01.2015)


Тренінг "Управління сучасним відомством з питань інтелектуальної власності"

У період з 26 по 27 січня 2015 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбувся навчальний тренінг «Управління сучасним відомством з питань інтелектуальної власності». Тренінг провели представники Відомства Данії з питань патентів і торговельних марок (ДВПТМ) – заступники Генерального директора ДВПТМ Келд Німанн Єнсен і Пол Берендт Петерсен. Захід відбувся в рамках реалізації проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Учасниками тренінгу стали представники Державної служби інтелектуальної власності України та ДП «УІПВ». Програма дводенного заходу була складена, у тому числі, і з урахуванням пропозицій фахівців української сторони. Захід пройшов у форматі відкритої дискусії, під час якої учасники обговорили особливості організації діяльності відомств Данії та України, а також обмінялися досвідом роботи.

У своєму виступі Келд Німанн Єнсен представив загальну інформацію про функціонування відомства Данії, яке було засноване в 1894 році, має наразі 200 співробітників та є на повному самофінансуванні. Він акцентував увагу присутніх на стратегіях та філософії діяльності підприємства. За його словами, ДВПТМ – це своєрідний центр стратегічної інформації, яку відомство у процесі роботи надає інституціям промисловості, університетам, дослідницьким організаціям.

– Ключова стратегічна мета датського закладу експертизи в тому, щоб допомогти розвитку інновацій та покращити життя суспільства в цілому. А наші послуги для споживачів – це перетворення ідей на активи, – підкреслив Келд Німанн Єнсен, розповідаючи про завдання відомства.

Під час роботи ведучі розглянули питання розробки стратегій відомства, зокрема проаналізували плани дій з реалізації стратегій. Було обговорено напрями організації продажів, навчання співробітників, роботи над поглибленням знань з ІВ серед широких верств громадськості. Зупинилися фахівці й на заходах, які вживаються для покращення роботи із заявниками.

Окрема тема була присвячена питанням внутрішнього менеджменту у відомстві, зокрема, ішлося про зміст і використання звітів керівництва ДВПТМ.

Детально були проаналізовані проекти підвищення ефективності діяльності датського підприємства. Так само глибоко ведучі окреслили аспекти управління та оцінки якості роботи свого відомства.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.