Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Навчальний план семінарів для митників уже готовий (23-25.11.2015)


Навчальний план семінарів для митників уже готовий

У період з 23 по 25 листопада 2015 року в рамках проекту Twinning відбувся візит двох європейських експертів з метою розробки навчального плану семінарів для представників Державної фіскальної служби України (ДФС).

Спираючись на результати попередньої місії з ідентифікації навчальних потреб, Тереса Ібаньез (митна служба Іспанії) та Александра Іліопулу (Міжнародна торговельна палата) підготували план триденного семінару. Програма передбачає проведення чотирьох тренінгів у період із січня по червень 2016 року із залученням співробітників усіх обласних митниць України. Тренінг включатиме як розгляд теоретичних аспектів щодо Регламенту ЄС № 608/2013 про митний контроль за дотриманням прав інтелектуальної власності, так і практичні завдання, розроблені відповідно до визначеного на попередніх зустрічах кола питань.

Крім того, третій день тренінгів проходитиме за участі представників приватного сектору, які на прикладах продемонструють основні види підробок торговельних марок, патентів, неправомірного використання географічних зазначень.

На початку наступного тижня розроблена програма буде представлена постійним радником проекту Twinning Пабло Роденасом фахівцям ДФС для остаточного узгодження змісту семінару.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.