Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Каталог послуг - Громадянам та юридичним особам - Правова допомога - Наказ МОНУ про запровадження нової системи номерів заявок на об’єкти права промислової власності


Наказ МОНУ про запровадження нової системи номерів заявок на об’єкти права промислової власності

ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
Н А К А З

06 грудня 2004 року                                                                                                                     №118

 

Про запровадження нової системи
номерів заявок на об’єкти права промислової власності
 

З метою удосконалення процесу реєстрації вхідного потоку заявок на об’єкти права промислової власності (ОПВ) та їх ідентифікації з врахуванням рекомендацій стандарту ВОІВ ST. 13 „Рекомендації щодо нумерування заявок на патенти, свідоцтва додаткової охорони, промислові зразки та топографії інтегральних мікросхем”, наказую:

1. Запровадити з 1 січня 2005 року нову систему номерів заявок у вигляді десятизначної послідовності, яка складається з таких елементів:

- малої латинської літери для позначення типу ОПВ;
- чотирьох цифр для позначення року подання заявки;
- п’ятьох цифр, які позначають порядковий номер заявки у році її подання (з нулями перед значущими цифрами, якщо кількість таких цифр менша п’яти).

У друкованих документах позначення року має бути відокремлено пробілом від позначення типу ОПВ та від порядкового номеру заявки.

2. Установити такі позначення типу ОПВ:

а – для заявки на винахід;
u – для заявки на корисну модель;
s – для заявки на промисловий зразок;
t – для заявки на топографію інтегральної мікросхеми;
m – для заявки на знак для товарів і послуг;
і – для заявки на зазначення походження товару.

3. Юридичному управлінню (Цибенко Л.А.), відповідно до п. 9 стандарту ВОІВ ST. 13 забезпечити надіслання до Міжнародного бюро ВОІВ повідомлення щодо впровадження в Україні з 1 січня 2005 року нової системи номерів заявок.

4. Управлінню державних реєстрацій та інформаційного забезпечення в сфері інтелектуальної власності забезпечити публікацію цього наказу в офіційному бюлетені „Промислова власність”, науково – практичному журналі „Інтелектуальна власність” та на Web – сайті Держдепартаменту.

5. Укрпатенту (Красовській А.Г.) забезпечити своєчасне впровадження номерів заявок згідно з пунктами 1 і 2 цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника голови Держдепартаменту Дмитришина В.С.

Голова                                                                                                               М.В.Паладій 
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.