Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Відгуки - Офіційний лист-подяка від Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі (24.04.2017)


Неофіційний переклад

 

24 квітня 2017 року

 

Шановна пані Малиш!

Френсіс ГарріМаю за честь звернутися до Вас з приводу Регіонального семінару Всесвітньої організації інтелектуальної власності з питань авторського права та колективного управління, проведеного в м. Київ 2 – 3 березня 2017 року, а також у відповідь на Ваш лист від 14 березня 2017 року.

Мені приємно дізнатися, що зазначений міжнародний захід мав великий успіх серед учасників: точилися активні експертні дискусії навколо актуальних практичних питань щодо колективного управління авторським та суміжними правами, зокрема щодо чинних правових та організаційних норм, різноманітних підходів та інструментів забезпечення ефективного колективного управління тощо. Семінар став ефективною платформою для обміну досвідом і найкращими практиками учасників, напрацьованими в процесі практичної діяльності у цій сфері.

Регіональний семінар Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) був проведений на високому рівні та отримав позитивні відгуки від учасників завдяки активній підтримці заходу з боку Державної служби інтелектуальної власності України.

Я хотів би висловити щиру подяку за гостинність, проявлену Вами та представниками державної системи правової охорони інтелектуальної власності України до запрошених міжнародних доповідачів та учасників, а також до представників ВОІВ: пані Аніти Хус-Екерхульт, Радника Відділу інфраструктури авторського права, та пана Євгенія Сесицького, Керівника програм Департаменту співробітництва з країнами з перехідною економікою та розвиненими країнами.

Сподіваюся на подальше зміцнення ефективної двосторонньої співпраці, яка склалася між ВОІВ та Україною.

З повагою,
Френсіc Гаррі,
Генеральний Директор,
Всесвітня організація інтелектуальної власності


 

 

Переглянути оригінал

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.