Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл на тему "Адміністративне оскарження охоронних документів на промислові зразки та корисні моделі" (23 квітня 2015 року)


Круглий стіл на тему: "Адміністративне оскарження охоронних документів на промислові зразки та корисні моделі"

23 квітня 2015 року в КНУ ім. Тараса Шевченка представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ), фахівці та провідні експерти Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" взяли участь у роботі круглого столу на актуальну тему: "Адміністративне оскарження охоронних документів на промислові зразки та корисні моделі".

Захід організовано Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України спільно з кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка та Асоціацією адвокатів України.

Учасники круглого столу, а це широке коло фахівців – науковці, адвокати, представники в справах інтелектуальної власності (патентні повірені), судді та інша зацікавлена громадськість, – обговорили, зокрема, питання запровадження інституту адміністративного оскарження патентів на промислові зразки та корисні моделі як одного з правових засобів протидії такому негативному суспільному явищу, як патентний тролінг.

Предметом жвавої дискусії учасників заходу стали теоретичні та практичні засади імплементації зазначеного інституту до системи правової охорони інтелектуальної власності України. Поза увагою присутніх фахівців зазначеної галузі не залишився й досвід Європейського Союзу щодо порушеного питання.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.