Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конкурси - Всеармійський конкурс "Кращий винахід – 2015"


Всеармійський конкурс «Кращий винахід – 2015» завершено!

22 жовтня 2015 року в київському Будинку офіцерів Центральний науково-дослідний інститут озброєння та військової техніки Збройних Сил України (ЗС) урочисто нагородив переможців традиційного Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року».

Конкурс відбувався за активної підтримки державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. Привітала переможців – винахідників і всіх представників інтелектуальної еліти Збройних Сил України – й Голова Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Алла Жарінова, яку офіційно запросили організатори заходу. Вона подякувала винахідникам, які працюють у ЗС України, за потужний інтелектуальний потенціал, який вражає своєю глибиною й обсягом та формує імідж України як сильної військово-інтелектуальної держави.

– У складний для країни політично-економічний час винаходи, які перемогли на Конкурсі та представлені на сьогоднішній тематичній виставці в зразках продукції військового та подвійного призначення, набувають особливої важливості й значущості. Вони обов’язково мають знайти своє застосування в повсякденній діяльності військ, зокрема й у районах проведення бойових дій, – наголосила Голова ДСІВ.

У свою чергу генерал-майор, заступник начальника Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗС України з питань розвитку та випробувань Андрій Колєнніков офіційно підбив підсумки Конкурсу та наголосив, що тільки винахідницька діяльність колег забезпечить перехід ЗС України до малочисельної, мобільної, оснащеної новітніми зразками зброї та військової техніки. За словами Андрія Колєннікова, успішне впровадження у виробництво інноваційних технологій, ноу-хау та ідей дозволить, безперечно, зробити прорив у провідних галузях економіки й підвищить рівень обороноздатності нашої країни. Він також побажав винахідникам численних професійних досягнень, нових винаходів і творчих ідей на благо рідного народу, в ім’я процвітання України, а Конкурсу – популярності та підтримки з боку держави.


Під час урочистостей усі присутні гості заходу мали змогу ознайомитись із тематичною виставкою зразків продукції військового та подвійного призначення, що виготовляється підприємствами оборонно-промислового комплексу та науковими організаціями й може бути впроваджена у повсякденній діяльності військ і застосована в районах проведення бойових дій.

Інформаційна довідка

Конкурс «Кращий винахід року» проходив у період з травня по вересень цього року на базі Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗС України.

У ньому взяли участь близько 300 винахідників з 18 військових частин, установ та структурних підрозділів ЗС України, які надали 226 заяви на розгляд комісії конкурсу. Важливо й те, що серед активних конкурсантів – винахідники з військ, які беруть активну участь у районах проведення бойових дій.

Всеармійський конкурс Алла Жарінова
Всеармійський конкурс Всеармійський конкурс

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.