Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Співпраця в межах проекту Twinning: захист інтелектуальної власності – точка зору бізнес-спільноти (21.05.2014)


Співпраця в межах проекту Twinning: захист інтелектуальної власності – точка зору бізнес-спільноти

21 травня 2014 року в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася зустріч учасників проекту Twinning з представниками Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

Пабло Роденас, постійний керівник проекту Twinning, окреслив колегам ЄБА основні принципи роботи проектів такого зразка, пояснивши мету та структуру останніх. Від висвітлення загальних положень пан Роденас перейшов до детального представлення організації проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні», назвавши основні контрольні показники, за якими оцінюватиметься рівень досягнення обов’язкових результатів зазначеного проекту.

У свою чергу Оксана Шпиталь, керівник відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби, окреслила види заходів, виконання яких заплановане в рамках проекту найближчим часом, і запросила представників ЄБА взяти участь у семінарах та робочих групах, які будуть проведені.

Олександр Мамуня, партнер практики інтелектуальної власності ЮФ «Василь Кісіль і партнери», юридичний радник ЄБА, подякував за змістовну доповідь з питань проекту Twinning та запрошення долучитися до роботи, направленої на реалізацію останнього. Він також запропонував підтримку діяльності учасників проекту з боку членів ЄБА, зокрема в таких напрямах, як удосконалення законодавства у сфері захисту інтелектуальної власності, оцінка рівня піратства в мережі Інтернет, покращення роботи організацій колективного управління в Україні.

Вікторія Куликова, координатор Комітету побутової електротехніки ЄБА, окреслила основні напрями роботи організації та комітетів, які прямо чи опосередковано пов’язані із забезпеченням захисту інтелектуальної власності, зокрема агрохімічного та фармацевтичного комітетів.

Андрій Ковальов, голова юридичного департаменту «Samsung Electronics Україна» та член ЄБА, зазначив, що Європейська Бізнес Асоціація складає щорічний звіт «Перешкоди для інвестицій в Україну», у якому окремий розділ виділено для висвітлення питань захисту інтелектуальної власності й бачення бізнес-спільноти проблем у цій сфері та шляхів їх вирішення.

Підсумувавши результати ділової зустрічі, її учасники дійшли згоди щодо таких дій: якнайшвидше розпочати спільний діалог і всі окреслені проблемні питання опрацювати під час семінарів і засідань відповідних робочих груп.

 

Оксана Шпиталь

Пабло Роденас

Вікторія Куликова

Олександр Мамуня

Андрій Ковальов

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.