Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Етапи розвитку - 2016


 

Основні етапи розвитку
Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України
 

 

  1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  

 

5 січня

ДСІВ та Національна академія аграрних наук України (НААН) підписали Меморандум про співпрацю.

26 січня

В ДСІВ презентовано систему фіксації та дослідження змісту веб-сторінок у мережі Інтернет від ДП "Інтелзахист".

1 лютого

У ДСІВ відбулася зустріч з представниками Посольства Франції.

03 лютого

Керівники ДСІВ та ДП «Інтелзахист» узяли участь у парламентських слуханнях на тему «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору».

5 лютого

Укрпатент розпочав виконання функцій Міжнародного пошукового органу (МПО) та Органу міжнародної попередньої експертизи (ОМПЕ) відповідно до Договору про патентну кооперацію (РСТ).

11 лютого

Проведено нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму почесними відзнаками від ДСІВ та Укрпатенту.

12 лютого «Ефективна дистрибуція й завоювання ринку: юридичні аспекти» - I Всеукраїнський Форум
12 лютого Завершилася місія Міхалі Фічора в рамках проекту Тwinning
22 лютого Наказом ДСІВ від 22 лютого 2016 року № 74-Н тимчасово, до призначення в установленому порядку Голови ДСІВ, до виконання обов’язків Голови приступила начальник управління державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності ДСІВ Антоніна Малиш
14 березня Громадську раду при ДСІВ обрано!
18 березня Відбувся IX Міжнародний бізнес-форум
21 березня У МОН проведено нараду щодо розпоряджання правами ІВ в контексті виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт
23 березня Запроваджується повний текст МПК українською мовою
14 квітня Всеукраїнський конкурс «Винахід року» завершено!
22 квітня Міжнародний день ІВ – разом з українськими винахідниками й раціоналізаторами!
20 травня Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні
2 червня III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)
15 червня Укрпатент здійснив свій перший міжнародний пошук у якості МПО/ОМПЕ!
5 липня Проект ЄС Twinning завершує роботу в Україні
21 липня Проект ЄС Twinning завершує програму тренінгів для представників адміністративних судів
22 липня Розміщено вперше здійснений неофіційний переклад українською мовою чинної редакції стандарту ВОІВ ST.68 "Рекомендації щодо електронної обробки звукових знаків" ("Recommendations for the electronic management of sound marks")
26 липня У Києві розпочала свою роботу Літня школа з інтелектуальної власності – 2016!
2 серпня Літня школа з інтелектуальної власності мотивує працювати та розвивати сферу ІВ!
23 серпня ПОСТАНОВА КМУ від 23 серпня 2016 р. № 585 «Деякі питання оптимізації діяльності центральних органів виконавчої влади державної системи правової охорони інтелектуальної власності»
23 серпня РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ від 23 серпня 2016 р. № 632-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні»
10 жовтня Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Винахід року – 2016»!
11 жовтня «Винахід року - 2016»: оголошення для учасників конкурсу
17-18 жовтня Представник ДСІВ взяв участь у Міжнародному тренінгу з питань та актуальних проблем авторського права і суміжних прав для посадових осіб, організованому ВОІВ у співпраці з Радою Великої Британії з авторського права у м. Лондон
18-19 жовтня В Києві проведено дводенний регіональний семінар ВОІВ для малих і середніх підприємств та з питань формування поваги до інтелектуальної власності. Захід організовано ВОІВ та ДСІВ за підтримки Укрпатенту
20 жовтня За підтримки ДСІВ проведено круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні на тему «Захист прав інтелектуальної власності та деякі питання боротьби з контрафактом в мережі Інтернет»
21 жовтня На базі Укрпатенту відбувся круглий стіл на тему «Практика розгляду заперечень Апеляційною палатою ДСІВ»
7 листопада Розміщено неофіційний переклад українською мовою нової редакції міжнародного стандарту ВОІВ ST.3 “Рекомендований стандарт стосовно двобуквених кодів для представлення держав, інших адміністративних одиниць та міжурядових організацій”
9 листопада На адресу ДСІВ надійшов офіційний лист-подяка від Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі стосовно проведення Міжрегіонального семінару з інтелектуальної власності для малих та середніх підприємств та забезпечення поваги до прав інтелектуальної власності
21 листопада За участі ДСІВ відбулось засідання конкурсної комісії щодо проведення в Збройних Силах України Всеармійського конкурсу «Кращий винахід року-2016»
7 грудня В рамках Всеукраїнського тижня права представники ДСІВ та Укрпатенту взяли участь у Другій науково-пізнавальній конференції ПАТ "Фармак" на тему "Інтелектуальна власність і фармацевтична промисловість"
8 грудня В рамках Всеукраїнського тижня права за участі ДСІВ та Укрпатенту на Державному підприємстві "Антонов" проведено круглий стіл, присвячений актуальним питанням правової охорони інтелектуальної власності.
9 грудня У рамках заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права проведено День відкритих дверей в Укрпатенті. Національний заклад патентної експертизи відвідали студенти Київського коледжу Національного університету «Одеська юридична академія»
13 грудня Фахівці ДСІВ та Укрпатенту узяли участь в експертному семінарі на тему «Нормативно-правова база регулювання аудіовізуальних медіа послуг та електронних комунікацій. Європейський досвід»
16 грудня В ДСІВ було атестовано 20 кандидатів у представники в справах інтелектуальної власності
28 грудня На базі Укрпатенту проведено круглий стіл на тему: «Практика визнання недійсними прав інтелектуальної власності в судовому порядку». Організаторами заходу виступили ДСІВ та Укрпатент
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.