Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Етапи розвитку - 2015


 

Основні етапи розвитку
Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України
 

 

  1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  

 

4 лютого

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності ДСІВ розпочала публікування на офіційному веб-сайті поточних відомостей з державних реєстрів щодо інтелектуальної власності.

26 лютого

Розпочато оприлюднення на офіційному веб-сайті ДСІВ рішень Апеляційної палати ДСІВ щодо знаків для товарів і послуг, затверджених після 17 лютого 2015 року.

11 березня

Pозміщено неофіційний переклад українською мовою нової редакції міжнародного стандарту ВОІВ ST.3 «Рекомендований стандарт стосовно двобуквених кодів для представлення держав, інших адміністративних одиниць та міжурядових організацій».

19 березня

Розміщено вперше здійснений неофіційний переклад українською мовою чинної редакції стандарту ВОІВ ST.1 «Рекомендації щодо мінімуму елементів даних, необхідних для однозначної ідентифікації патентного документа».

10 квітня

З метою підвищення ефективності державної системи правової охорони інтелектуальної власності з урахуванням пріоритетного для України напряму європейської інтеграції, для досягнення належного та ефективного рівня охорони й захисту прав інтелектуальної власності ДСІВ перейменувала Державне підприємство «Український інститут промислової власності» у Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» і затвердила його статут.  Також відновлено історичне скорочене найменування підприємства — «Укрпатент».

24 квітня

В Києві проведено Міжнародний форум по боротьбі з підробками та піратством під патронатом Уряду України (Форум), присвячений Міжнародному дню інтелектуальної власності. Організаторами заходу виступили: Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ), Український національний комітет Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine), Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

22 травня

ДСІВ спільно з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також з Державним агентством з питань електронного урядування України розпочала перевірку комп’ютерних програм, що використовуються в органах виконавчої влади.

3 червня Підписано меморандум про спільні наміри та інтереси щодо розвитку сфери ІВ між ДСІВ та Київською міською радою.
 4 червня За підтримки ДСІВ «Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством» в Києві проведено чергову просвітницьку акцію під гаслом «Я купую справжнє! Я не купую підробок!».
 2 липня Фахівцям державної системи правової охорони ІВ вручено сертифікати про успішне завершення навчального курсу проекту ЄС Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».
 17 липня В рамках адаптації українського законодавства до законодавства ЄС ДСІВ завершила роботу над низкою законопроектів, направивши до МЕРТ документи «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної (промислової) власності» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення захисту прав ІВ)».
 20 - 25 липня За підтримки ДСІВ відбулася Літня школа з інтелектуальної власності в м. Київ.
 3 серпня Відповідно до наказу Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) № 247-п від 3 серпня 2015 року до виконання обов’язків генерального директора Укрпатенту приступив Андрій Вячеславович Кудін.
 21 серпня ДСІВ на своєму офіційному веб-сайті відкрила on-line доступ до інформації про заявки на торговельні марки, яка буде актуалізовуватися щоденно.
 2 вересня ДСІВ з метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності прийнято рішення про опублікування рішень Апеляційної палати, прийнятих з 23.09.2011 (дата затвердження складу Апеляційної палати ДСІВ).
 3 вересня В Києві за підтримки ДСІВ відбулася чергова соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» в рамках просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні»!
 7 вересня ДСІВ та Укрпатент відвідала Голова Іспанського відомства з питань патентів і торговельних марок Патрісія Гарсія-Ескудеро. Візит відбувся в рамках проекту технічної допомоги ЄС Twinning. За підсумками візиту  на адресу ДСІВ направлено лист-подяку від Іспанського відомства.
 24 вересня В ДСІВ відбулася шоста робоча зустріч з членами Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning, на якій підведено підсумки роботи проекту протягом останнього кварталу.
 1 жовтня Згідно з дорученням Голови ДСІВ Алли Жарінової (від 01.10.2015 № 34) Укрпатентом уведено в промислову експлуатацію онлайн-систему електронного подання заявок на об’єкти промислової власності в частині, що стосується складання, подання та експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та знаки для товарів і послуг.
1 жовтня

ДСІВ забезпечила доступ до відомостей заявок на знаки для товарів і послуг, які знаходяться на стадії кваліфікаційної експертизи (експертизи по суті).

5 жовтня Українська делегація в складі Голови ДСІВ Алли Жарінової та Генерального директора Укрпатенту Андрія Кудіна взяла участь в 55-й серії засідань Генеральної Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності у м.Женева, Швейцарська Конфедерація.
жовтень Розпочато пілотний проект ДСІВ «Інтелектуальна власність як інструмент інноваційного бізнесу».
27 листопада ДСІВ та Міжнародне бюро ВОІВ підписали Угоду про виконання Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» функцій Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи відповідно до Договору про патентну кооперацію.
2 грудня Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» у 2015 році підтвердило сертифікат відповідності системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.
2-11 грудня На виконання доручення Голови ДСІВ Алли Жарінової в рамках Всеукраїнського тижня права у навчальних закладах та на підприємствах відбулись освітні заходи на тему: «Реалізація і захист прав людини у сфері інтелектуальної власності». Заходи були організовані та проведені фахівцями ДСІВ та Укрпатенту.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.