Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Етапи розвитку - 2013


 

Основні етапи розвитку
Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України
 

 

  1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  

 

1 січня

Згідно з наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 26.12.2012 № 1030-н у діяльності державної системи правової охорони інтелектуальної власності набрала чинності українська версія Міжнародної патентної класифікації МПК-2013.01.

Січень

Створена нова інформаційно-довідкова система «Міжнародна патентна класифікація. Українська версія (2013.01)».

19 лютого

Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня зустрівся з директором відділу співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхалем Свантнером.

20 лютого

Українська делегація взяла участь у  чергових слуханнях про щорічний звіт Офісу торговельного представника США щодо «Списку 301» (м. Вашингтон, Сполучені Штати Америки).

21 – 23 лютого

У Києві відбулася ювілейна XX науково-практична конференція «Актуальні питання інтелектуальної власності».

12 – 14 березня

Державну систему правової охорони інтелектуальної власності відвідала делегація Відомства інтелектуальної власності Чорногорії.

21 березня

Згідно з наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 21.03.2013 №278-Н продовжено функціонування системи подання електронних заявок у режимі дослідної експлуатації.

Квітень

Завершився Всеукраїнський конкурс "Винахід року-2012".

8 квітня

Кабінет Міністрів України схвалив Постанову «Про порядок використання коштів у 2013 році, передбачених Державним бюджетом України на реалізацію заходів з легалізації комп’ютерних програм в органах виконавчої влади».

23-25 квітня

Державну систему правової охорони інтелектуальної власності відвідала делегація представників Ізраїльського патентного відомства.

30 травня

Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня зустрівся з дипломатом економічного відділу Посольства США в Україні Крістофером Смітом та Віце-президентом Міжнародної конфедерації музичних видавців Лореном Кейзером.

1 червня

Створена нова інформаційно-довідкова система “Міжнародна класифікація товарів і послуг для реєстрації знаків (Ніццька класифікація). Десята редакція, версія 2013 року”, доступ до якої надається на безоплатній основі.

24 - 28 червня

У Державній службі інтелектуальної власності України з робочим візитом перебував європейський експерт ВОІВ з інтелектуальної власності Рональд Марчант.

8-19 липня

Відбулася Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності ВОІВ в м.Одеса.

30 липня

На базі Посольства США в Україні проведено відеоконференцію з питань охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні.

2 вересня

Указом Президента України № 477/2013 від 2 вересня 2013 року Висоцьку Любов Віталіївну призначено заступником Голови Державної служби інтелектуальної власності України.

16-18 вересня

Відбулася XXI Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності"(м.Ялта, АР Крим).

26 вересня

Державна служба інтелектуальної власності України отримала статуси Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи відповідно до Договору про патентну кооперацію.

28 вересня

У Севастополі закінчили роботу ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій "Новий час" (Салон) та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

8 жовтня

Відповідно до Указу Президента № 549/2013 від 8 жовтня 2013 року діяльність Державної служби інтелектуальної власності України спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

16-18 жовтня

З офіційним візитом Республіку Казахстан відвідали Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня й начальник відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Федір Луценко.

23-25 жовтня

Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня узяв участь в міжнародних заходах з питань інтелектуальної власності (м.Одеса).

24-25 жовтня

Перший заступник Голови Державної служби інтелектуальної власності України Олексій Янов  взяв участь у роботі 3-го регіонального засідання ВОІВ з питань інтелектуальної власності та передачі технологій (м. Стамбул, Туреччина).

29 жовтня

Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня офіційно зустрівся з Генеральним директором Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів CISAC Олів'є Хінневінкелем і директором з питань європейського співробітництва CISAC Мітко Чатальбашевим.

30 жовтня

Відбулася зустріч Голови Державної служби інтелектуальної власності України Миколи Ковіні та його заступника Любові Висоцької з 1-м секретарем економічного відділу Посольства США в Україні Крістофером Смітом і представником Державного департаменту США Джоанною Прітчетт.

грудень Виповнилося 20 років з дати ухвалення перших законів України про охорону прав інтелектуальної власності.
13 грудня Завершено реорганізацію Державного підприємства «Українське агентство з авторських та суміжних прав» в Державну організацію «Українське агентство з авторських та суміжних прав».
грудень Створено ІДС «Міжнародна класифікація промислових зразків (Локарнська класифікація). Десята редакція», доступ до якої надається на безоплатній основі.
грудень Створено ІДС «Міжнародна патентна класифікація. Українська версія (2014.01)», доступ до якої надається на безоплатній основі.
18 грудня Згідно з указом Президента України № 689/2013 «Про внесення змін до деяких указів Президента України» Державну службу інтелектуальної власності України підпорядковано міністру економічного розвитку і торгівлі України.
16-20 грудня Відбувся робочий візит фахівців Державного агентства з інтелектуальної власності Республіки Молдова (AGEPI) до Державного підприємства «Український інститут промислової власності».
грудень Створено ІДС «Міжнародна класифікація товарів і послуг для реєстрації знаків (Ніццька класифікація). Десята редакція, версія 2014 року», доступ до якої надається на безоплатній основі.
31 грудня Директором Державного підприємства «Український інститут промислової власності» призначено Станіслава Фролова.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.