Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Етапи розвитку - 2011


 

Основні етапи розвитку
Державної системи правової охорони інтелектуальної власності

 

  1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  

 

Січень
Розміщено інформаційно-довідкову систему "Міжнародна патентна класифікація. Основні групи (2011.01)", до якої надається безоплатний доступ
Січень
14 лютого
Офіс Торговельного представника США та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України повідомили про прийняття Україною Плану дій з поліпшення захисту прав інтелектуальної власності в Україні
21 лютого
Державну службу інтелектуальної власності України зареєстровано як юридичну особу публічного права, що засвідчено свідоцтвом про державну реєстрацію.
22-25 лютого
Відбулася XVIІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності". (м. Львів)
1 березня
Державне підприємство "Український інститут промислової власності" здійснює дослідні випробування процесів складання, подання та експертизи електронних заявок на об’єкти права інтелектуальної власності
10 березня
Відбулося 13-те засідання Українсько-американської групи співпраці з питань забезпечення виконання законодавства у сфері інтелектуальної власності
4 квітня
Генеральний директор Всесвітньої організації інтелектуальної власності Френсіс Гаррі звернувся до Президента України Віктора Януковича, давши позитивну оцінку стану та перспективам співробітництва ВОІВ з Україною у сфері захисту ІВ
6 квітня

Завершився Всеукраїнський конкурс "Винахід – 2010"

Квітень

Оновлено інформацію стосовно стандартів ВОІВ

8 квітня

Указом Президента України № 436/2011 затверджено Положення про Державну службу інтелектуальної власності України

4 травня

Відбулася офіційна зустріч голови Державної служби Миколи Паладія з Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі.

12 травня

Відбулася зустріч заступника голови Державної служби Володимира Дмитришина з директором з питань міжнародного співробітництва ЄПВ Валентином Міром.

Червень

До відповідного державного реєстру внесено 60 000-й патент України на корисну модель "Дисковий екструдер".

15 – 16 червня

У межах реалізації Програми співробітництва між Кабінетом Міністрів України та ВОІВ на 2010 – 2012 роки відбувся візит делегації українських суддів до штаб-квартири ВОІВ та Центру ВОІВ з питань арбітражу та посередництва.

22 червня

В Україні відбулося 14-е засідання Українсько-американської групи співпраці з питань забезпечення виконання законодавства у сфері інтелектуальної власності.

4 липня

Відбулася перша офіційна зустріч представників вітчизняної сфери захисту авторських прав з колегами з Китайської Народної Республіки.

8 липня

Відбувся візит представників Відомства інтелектуальної власності Великобританії з метою обміну досвідом та встановлення робочих контактів з українськими колегами.

19 - 29 липня Втретє відбулася Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності ВОІВ в м.Одеса.
Серпень Державну службу визначено компетентним органом з виконання Угоди між Україною та Грузією про взаємну правову охорону географічних зазначень для вин, спиртних напоїв та мінеральних вод, підписаної 1 березня 2007 року у м.Тбілісі. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 31 серпня 2011 року.
Вересень

Уряд затвердив нову посаду повноважного представника України в Міждержавній раді з питань охорони промислової власності. На цю посаду призначено голову Державної служби Миколу Паладія.

Вересень

Заступника голови Державної служби Володимира Дмитришина призначено представником Уряду України в Спільній робочій Комісії держав-учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності.

12-15 вересня

Відбулася XVIII Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" (м.Ялта, АР Крим).

20 – 21 вересня

В Україні з експертною місією перебували представники ВОІВ. Міжнародне бюро ВОІВ відзначило високий фаховий і технічний рівень українського закладу експертизи заявок на об’єкти промислової власності – ДП «Український інститут промислової власності».

22-24 вересня

Відбувся VІІ Міжнародний салон винаходів і нових технологій "Новий час" під гаслом "Сталий розвиток під час змін" та VІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок "Новий час" (м.Севастополь, АР Крим).

26 вересня

Голова Державної служби Микола Паладій виступив на 49-й серії засідань асамблей держав-членів ВОІВ.

11 жовтня

Відбувся робочий візит делегації Відомства Данії з патентів та торговельних марок на чолі з генеральним директором Джеспером Констадом.

20 жовтня

Розпочато дослідну експлуатацію Цифрової патентної бібліотеки, яка надає користувачам оперативний доступ до електронних патентно-інформаційних ресурсів та інших електронних джерел для отримання відомостей про об’єкти промислової власності та відомостей необхідних для набуття, охорони та захисту їхніх прав.

10 листопада

Відбулося 15-е засідання Українсько-американської групи співпраці з питань забезпечення виконання законодавства у сфері інтелектуальної власності.

12
грудня

Затверджено "Положення про офіційні видання державної системи правової охорони інтелектуальної власності".
 
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.