Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні (20 жовтня 2016 року)


Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

20 жовтня 2016 року Міжнародна організація з торговельних марок (ІNTA) в Україні за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) провела круглий стіл на тему: «Захист прав інтелектуальної власності та деякі питання боротьби з контрафактом в мережі Інтернет».

Модератор – член комітету ІNTA з боротьби з контрафактом, патентний повірений, директор компанії IPStyle Марія Ортинська, – відкриваючи захід, привітала всіх присутніх учасників, а це представники юридично-патентних фірм, юристи компаній, адвокати, судді, науковці, представники Антимонопольного комітету України, Мінекономрозвитку, департаменту кіберполіції Національної поліції України, представники контенту, митниці та фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. Марія Ортинська наголосила на важливості теми круглого столу: «Сьогодні ми у форматі діалогу обговоримо з фахівцями ринку важливу та специфічну тему боротьбі з контрофактом у мережі Інтернет. Усе що можна виробити, так само можна й підробити. В Інтернеті процес підробки відносно простий, а розповсюдження підробленого – надзвичайно швидке!». За словами модератора, нині відповідних порушень у мережі Інтернет більше ніж інструментів їх усунення. Марія Ортинська також подякувала ДСІВ за можливість проведення круглого столу й допомогу в обранні спікерів.

В.о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш підкреслила роль правовласників в ефективному захисті прав інтелектуальної власності та інформуванні споживачів і закликала присутніх скористатися наданою ІNTA нагодою обговорити, згрупувати та систематизувати тематичні проблеми й можливі шляхи їх вирішення в професійному колі фахівців.

Антоніна Малиш

Марія Ортинська

Об’єктом аналізу учасників круглого столу стали:

  • проблемні питання ідентифікації особи-порушника прав інтелектуальної власності на об’єкти права ІВ, розміщені в мережі Інтернет;
  • обмежений доступ до бази даних реєстрантів доменних імен як предмет занепокоєння в боротьбі з контрафактом у мережі Інтернет;
  • «нестандартні» способи використання чужих об’єктів ІВ — метатеги, гіперпосилання, фреймінг, хотлінкінг – і відповідальність за такі дії;
  • допустимість доказів та практичні аспекти доказування порушень прав ІВ в мережі Інтернет;
  • забезпечення доказів у справах щодо контрафакту в Інтернеті;
  • питання підсудності в справах щодо контрафакту в Інтернеті;
  • кримінальні та інші судові справи щодо порушення прав ІВ в Інтернеті. Притягнення до відповідальності порушника. Успішність виконання судових рішень;
  • відповідальність постачальників посередницьких послуг за продаж контрафактної продукції крізь призму Угоди про асоціацію.

20102016 - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

20102016 - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

20102016 - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

20102016 - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

20102016 - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

20102016 - Круглий стіл Міжнародної організації з торговельних марок (INTA) в Україні

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.