Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Етапи розвитку - 2010


Основні етапи розвитку
Державної системи правової охорони інтелектуальної власності

 

  1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  

    

 Січень
 Набула чинності нова українська версія Міжнародної патентної класифікації (МПК 2010.01).
 Січень

Підписано та оприлюднено Загальний план проведення науково-практичних конференцій, семінарів, нарад та інших заходів з питань інтелектуальної власності, які проходитимуть у державній системі правової охорони інтелектуальної власності у 2010 році.

25 – 29 січня

Відбулася 14-а сесія Постійного комітету ВОІВ з патентного права (SCP) за участю делегації України, м. Женева (Швейцарія).

 
 Січень

Підписано спільний план дій на І півріччя 2010 року членами Координаційної ради по боротьбі з правопорушеннями у сфері інтелектуальної власності.

Лютий

Відбувся щорічний Тиждень науково-освітніх проектів для учнівської молоді, до складу організаторів якого входить Держдепартамент, м.Київ.

Лютий

Пройшло  ХІ засідання Українсько-американської групи співпраці з питань забезпечення виконання законодавства у сфері інтелектуальної власності на тему: "Протидія піратству в мережі Інтернет" за ініціативою Держдепартаменту та Посольства США в Україні.

Лютий

Відбулися XV Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" (з 22 по 26 лютого 2010 року) та міжнародний семінар з питань охорони аудіовізуальних творів та виконань у м.Свалява. Організатор – Держдепартамент.

Березень

Відбулася запланована офіційна зустріч голови Держдепартаменту Миколи Паладія з Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі в м.Женева (Швейцарія).

Березень

Зроблено український переклад чинної редакції посібника для заявників "Як одержати європейський патент" (частина І), виданого Європейським патентним відомством. Переклад здійснено з дозволу ЄПВ в рамках двостороннього співробітництва.

Квітень

Святкування двох подій ВОІВ – 10-ї річниці Міжнародного дня інтелектуальної власності та 40-ї річниці з дня набуття чинності Конвенцією щодо заснування ВОІВ під гаслом "Інновації об’єднують світ".

25 травня

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) презентувала новий логотип

26 травня

Зареєстровано 50-тисячний патент України на корисну модель "Контейнер для побутових відходів". Автори – представники Житомирського державного технологічного університету

Травень

Виповнилося 10 років від часу заснування Державного департаменту інтелектуальної власності

7 червня

На сервер Державного підприємства "Український інститут промислової власності" надійшла перша електронна заявка на винахід із застосуванням електронного цифрового підпису (об 11 годині 57 хвилин 11 секунд)

7 червня - 31 серпня

Відбулася експериментальна апробація технології підготовлення та подання заявок на об’єкти права інтелектуальної власності у формі електронних документів за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку із застосуванням електронного цифрового підпису

Червень

У Києві відбувся триденний міжнародний семінар "Регіональна та міжвідомча координація захисту прав інтелектуальної власності у Центральній та Східній Європі: чемпіонат Європи з футболу UEFA ЕURO-2012 та інші заходи"

30 червня - 1 липня

З офіційним візитом в Україні перебував Генеральний директор ВОІВ доктор Френсіс Гаррі

30 червня

Підписано Програму співробітництва між КМУ і ВОІВ на 2010 –2012 роки

19-30 липня

Пройшла друга Міжнародна літня школа ВОІВ в Україні

Липень

Виповнилося 10 років з часу заснування Державного підприємства "Український інститут промислової власності"

6-10 вересня

Відбулася XVI Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності"

23-26 вересня

Пройшов VІ Міжнародний салон винаходів і нових технологій "Новий час" (м. Севастополь, АР Крим)

Жовтень - Листопад

Відбулися регіональні науково-практичні семінари на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів" у приймаючих містах чемпіонату з футболу ЄВРО-2012 (міста Львів, Харків, Донецьк, Київ)

Грудень

Держдепартаментом інтелектуальної власності розроблені Рекомендації щодо застосування вільних публічних ліцензій на використання об’єктів авторського права і суміжних прав та Рекомендації щодо онлайн-ліцензування

Грудень

Держдепартаментом інтелектуальної власності розроблені Рекомендації щодо оформлення спадкування авторського права і суміжних прав та іншого переходу прав у порядку правонаступництва.

25 грудня

Миколу Паладія призначено Головою Державної служби інтелектуальної власності України.

Грудень

Розміщено наказ Держдепартаменту "Про запровадження та застосування української версії МПК-2011.01" та Перелік чинних індексів МПК-2011.01, які застосовуються для класифікування національних патентних документів в Україні з 1 січня 2011 року.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.