Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Етапи розвитку - 2009


Основні етапи розвитку
Державної системи правової охорони інтелектуальної власності

 

  1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017  

    

Лютий
Затверджено новий Порядок визначення уповноважених організацій колективного управління, які здійснюватимуть збирання й розподіл винагороди (роялті) за використання опублікованих з комерційною метою фонограм і відеограм
Березень
Набула чинності в Україні Міжнародна патентна класифікація (2009). На веб-порталі Держдепартаменту розміщено інформаційно-довідкову систему "Міжнародна патентна класифікація. Базовий рівень (2009). Українська версія (2009.01)"
Березень
Зареєстровано в Державному реєстрі патентів України на корисні моделі патент на корисну модель № 40000 – "Неохолоджуваний фотовольтаїчний фотоприймальний пристрій інфрачервоного випромінювання"

Квітень

Оприлюднено оновлений та значно розширений "Перелік адрес зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернет"

Квітень

Відбулися заходи, приурочені до Міжнародного дня інтелектуальної власності, у яких взяли участь заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха, співачка Руслана, голова Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій та ін. Нагороджено переможців конкурсу "Винахід-2008"

13-15 травня

Відбулася ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція "Проблеми підготовки фахівців з питань інтелектуальної власності, інформаційно-аналітичної та інноваційної діяльності"

9-10 червня

Відбувся Міжнародний семінар "Управління інтелектуальною власністю у вищих навчальних закладах та науково-дослідних установах, управління інноваціями на ранніх стадіях у країнах із перехідною економікою"

22-23 червня

Відбувся Міжнародний семінар "Охорона творів та виконань в аудіовізуальній сфері"

7 липня

Набула чинності для України Локарнська угода про заснування міжнародної класифікації промислових зразків

29 липня

Набула чинності для України Віденська угода про заснування міжнародної класифікації зображувальних елементів знаків

Серпень

До Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення внесено 1100-у організацію. Нею став Національний транспортний університет

Вересень

Вручено Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір №30 000 Олександру Козаченку, автору навчально-практичного посібника "Кримінальний процес України".

Вересень

Відбулася XIV міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" в м.Ялта (АР Крим)

Вересень

Вручено золоті медалі Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) кращим винахідникам України 2008 року. Весь список тут

Жовтень

Відбулося друге спільне засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій за участю офіційної делегації України, м.Вашингтон (США).

7-12 листопада

Відбувся Міжрегіональний семінар з питань дотримання авторських прав у країнах з перехідною економікою за участю представника Держдепартаменту, м.Єрусалим (Ізраїль).

Листопад

Відбувся ІІІ міжнародний форум "Сучасна інноваційна політика: стан, проблеми та перспективи розвитку" за участю представника Держдепартаменту, м.Дніпропетровськ.

Листопад

Підписано спільний наказ "Про затвердження Програми скоординованих дій правоохоронних та контролюючих органів по боротьбі з незаконним виробництвом, розповсюдженням та реалізацією аудіо- й відеопродукції, компакт-дисків, інших об’єктів права інтелектуальної власності та для забезпечення захисту прав УЄФА".

Грудень

Відбувся семінар-презентація інструментарію ВОІВ на тему: "Рекомендації щодо підсилення ролі малих та середніх інноваційних підприємств у загальному добробуті країн СНД", м.Київ.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.