Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Засідання ініціативної групи з опрацювання законопроекту (19 грудня 2014 року)


Відбулося засідання ініціативної групи з опрацювання законопроекту про захист авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет

19 грудня в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулося засідання ініціативної групи з опрацювання законопроекту про захист авторського права та суміжних прав у мережі Інтернет.

На запрошення ДСІВ взяти участь в обговоренні цього документа відгукнулися правовласники з музичної індустрії, медіа-індустрії, організації колективного управління, представники Інтернет-бізнесу, науковці сфери інтелектуальної власності й міжнародні експерти. Голова ДСІВ Алла Жарінова зазначила, що в проекті Закону України ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав в мережі Інтернет” розробники врахували рекомендації експертів Європейського Союзу й США, а також положення Угоди про асоціацію та норми ЄС.

Вона звернулася до учасників з проханням висловити свої думки з приводу обговорюваного документа, щоб усі пропозиції й зауваження можна було врахувати в подальшій роботі над законопроектом.

Кожен присутній отримав можливість запропонувати на розгляд фахівців свою позицію з приводу того, які положення законопроекту вважає неприйнятними для застосування в нашій державі, а які є необхідними в контексті євроінтеграції України (зокрема, у контексті вимог Угоди про Україну з ЄС), а також для покращення статусу України в рамках “Списку 301”.

Правовласники висловлювали аргументи на користь підготовленого документа, відзначаючи потребу його часткового доопрацювання. Для вдосконалення законопроекту було вирішено створити робочу групу, яка опрацьовуватиме зауваження та пропозиції, надані представниками всіх зацікавлених сторін.

Підводячи підсумки зустрічі, Голова ДСІВ наголосила на необхідності створення такого проекту нормативно-правового акта, який забезпечить баланс інтересів усіх, чиї права повинні бути захищені цим документом.

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.