Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - До уваги інститутів громадянського суспільства! (19 січня 2016 року)


До уваги інститутів громадянського суспільства!

Наказом Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) від 18 січня 2016 року № 18-Н внесено зміни до наказу ДСІВ від 30 грудня 2015 року № 246-Н та включено до складу Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України ще таких осіб:

1. Кожевніков Вадим Станіславович – представник Громадської організації «Організація збору, розподілу та колективного управління суміжними правами в Україні».

2. Арданов Олексій Євгенійович – начальник відділу нормативно-правового забезпечення в сфері авторського права та суміжних прав управління державного нагляду за дотриманням законодавства в сфері інтелектуальної власності Державної служби інтелектуальної власності України.

3. Кулікова Юлія Василівна – головний спеціаліст фінансово-організаційного відділу Державної служби інтелектуальної власності України.

4. Чигирин Ігор Валентинович – головний спеціаліст юридичного відділу Державної служби інтелектуальної власності України.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.