Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Міжнародна навчальна програма "Ідея, винахід, інновації та ІВ – Проект Сід-2015" (19-30.10.2015)


Представники ДСІВ – учасники Міжнародної навчальної програми ВОІВ

30 жовтня 2015 року в м. Сеул, Республіка Корея, відбулося закриття Міжнародної навчальної програми «Ідея, винахід, інновації та інтелектуальна власність – Проект Сід-2015», у якій брала участь українська делегація.

Вказаний захід організовувала Всесвітня організація інтелектуальної власності в співпраці із Всесвітньою асоціацією жінок-винахідників та підприємців і Корейською агенцією з міжнародного співробітництва.

Протягом двох тижнів проводилися семінари та тренінги на теми інтелектуальної власності (ІВ) для представників шістьох країн: Білорусі, Казахстану, Грузії, Республіки Молдова, України та Російської Федерації.

Основу програми складали лекції з розвитку творчості; креативної економіки; політики та концепцій винахідництва в Кореї; міжнародних програм розвитку креативності; творчого вирішення проблем; маркетингу start-up у сфері ІВ; патентних воєн та спорів; корейської патентної системи.

Значну частину часу було відведено на практичні заняття, направлені на творче вирішення проблем (створення пристрою для сортування м’ячів; пристрою для кульки, яка котиться; вежі з повітряною кулькою; вежі з навантаженням).

«Учасників також ознайомили з методиками навчання винахідництва й креативності, застосовуваними в навчальних закладах Кореї. Одна з таких методик – STEAM (Science – наука, Technology – технології, Engineering – інженерія, Arts – мистецтво, Mathematics – математика) – допомагає зрозуміти, для чого потрібно набувати знання та де саме їх застосовувати, розвиває вміння ефективного вирішення завдань у реальному житті», – розповіла, ділячись своїми враженнями від програми, головний спеціаліст сектора європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби інтелектуальної власності України Ольга Перекрестова.

Крім того, під час навчання гостям надавалася загальна інформація про країну перебування: особливості культури, музики; базові висловлювання корейською мовою; історія індустріального розвитку Кореї.

Під час церемонії закриття заходу представникам української делегації було вручено сертифікати про успішне проходження Міжнародної навчальної програми.

Довідка

Сучасна система ІВ Республіки Корея бере свій початок з 1908 року, коли був оголошений наказ про інституціоналізацію ІВ. У 1977 році було утворено Корейське відомство інтелектуальної власності в якості незалежного підрозділу при Міністерстві торгівлі, промисловості та енергетики. Головною метою патентної системи Кореї є пришвидшення розробки технологій шляхом захисту, заохочення, просування та використання винаходів для сприяння розвитку промисловості.

   

   

   

   
   
   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.