Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Реагування на критику - Спростування поширюваної інформації про діяльність Державного підприємства "Українське агентство з авторських та суміжних прав"


Спростування поширюваної інформації
про діяльність Державного підприємства "Українське агентство з авторських та суміжних прав"

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України (від 7.09.2011 № 839) у сфері управління Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) перебуває Державне підприємство «Українське агентство з авторських та суміжних прав» (ДП «УААСП»). У зв’язку з цим Державна служба повідомляє таке.

У рамках прокурорської перевірки Державна фінансова інспекція в м. Києві за дорученням прокуратури м. Києва в червні цього року офіційно перевірила господарську діяльність ДП «УААСП». Результати зазначеної перевірки були передані до прокуратури м. Києва.

До Державної служби та ДП «УААСП» від прокуратури м. Києва не надходили ані інформація про порушення, які могли бути виявлені в ході вищезазначеної перевірки, ані вимоги щодо потреби усунення відповідних порушень. 

Проте Державній службі за наданою інформацією від ДП "УААСП" стало відомо, що окремим представникам громадськості – керівникам театральних закладів та інших організацій – надходить документ «Пояснювальна записка з перевірки ДП "УААСП"», який має фальсифікований характер та протиправний зміст. Останнє є незаперечною підставою для офіційного заперечення та спростування всієї інформації, розміщеної в цьому документі. Цілеспрямоване навмисне втручання в діяльність ДП «УААСП», що призводить до створення перешкод для нормальної його роботи, є недопустимим.

З цього приводу ДП «УААСП» вже звернулося з відповідним листом до Генерального прокурора України.

У свою чергу, Державна служба як центральний орган виконавчої влади вважає за необхідне спростувати вищезазначену інформацію, зміст якої суперечить реальному стану речей.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.