Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Засідання Громадської ради при ДСІВ (19 травня 2016 року)


Відбулося засідання Громадської ради при ДСІВ 

17 травня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ), до участі в якому було запрошено представника від Департаменту економічного розвитку Мінекономрозвитку України.

Засідання відкрив Голова Громадської ради Олег Чернобай. Він, зокрема, ознайомив присутніх з порядком денним та озвучив зміни, внесені до останнього, з якими присутні члени ради погодилися.

Серед питань, порушених на цій зустрічі, такі:

- затвердження планів роботи комітету з питань промислової власності та комітету з питань авторського права та суміжних прав;
- затвердження пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю ДСІВ на 2016 рік;
- розгляд планів нормотворчої роботи ДСІВ;
- аналіз та обговорення законопроекту від 18.04.2016 № 4461 (автор законопроекту – Рибчинський Є.Ю.) «Про внесення змін до Закону України "Про авторське право і суміжні права" щодо діяльності організацій колективного управління», розглянутого на засіданні комітету з авторського права та суміжних прав 26.04.2016;
- аналіз та обговорення законопроекту № 3692 від 22.12.2015 (автор законопроекту – Пташник В.Ю.) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо авторського права та суміжних прав», розглянутого на засіданні комітету з авторського права та суміжних прав 26.04.2016;
- обговорення рекомендацій щодо внесення змін до статуту Державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав» (це питання розглядалося на засіданні комітету з авторського права та суміжних прав 26.04.2016);
- розгляд результатів робочої групи щодо аналізу концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності України тощо.

Очільник комітету з питань авторського права та суміжних прав Юрій Гандзюк запропонував членам Громадської ради передбачити орієнтовним планом консультацій з громадськістю проведення додаткових круглих столів, які мають бути організовані на базі ДСІВ в період червень – липень 2016 року. У ході цих заходів слід розглянути проблемні питання галузі авторського права та суміжних прав.

Очільник комітету з питань промислової власності при Громадській раді Геннадій Андрощук висловив пропозицію організувати, крім круглих столів, додаткову тематичну зустріч для обговорення економічного аспекту у сфері інтелектуальної власності.

Жваву дискусію викликав розгляд концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності України, яку було презентовано Мінекономрозвитку. Члени Громадської ради висловили свої зауваження та застереження щодо запропонованої моделі присутньому на засіданні представнику Департаменту економічного розвитку Богдану Падучаку. 

17.05.2016 - Засідання Громадської ради при ДСІВ

17.05.2016 - Засідання Громадської ради при ДСІВ

   

17.05.2016 - Засідання Громадської ради при ДСІВ

17.05.2016 - Засідання Громадської ради при ДСІВ

   

17.05.2016 - Засідання Громадської ради при ДСІВ

17.05.2016 - Засідання Громадської ради при ДСІВ

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.