Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)


Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні

17 – 19 травня 2016 року проведено фінальний етап та підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму (Конкурс). Захід проведено Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (НЕНЦ) за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) і Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Участь у травневому етапі Конкурсу взяли учні позашкільних, загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів віком від 12 до 15 років включно. Роботи юних винахідників розглядалися за такими секціями: «Екологічно безпечні технології та прикладна екологія», «Ресурси енергозбереження», «Сільськогосподарське дослідництво та винахідництво», «Фізика», «Хімія», «Інженерні науки», «Науки про Землю», «Медицина та охорона здоров’я», «Психологія», «Біологія».

До участі в урочистій церемонії нагородження Конкурсу долучилися представники державної системи правової охорони ІВ на чолі з в. о. Голови ДСІВ Антоніною Малиш, які вручили учасникам фінальної частини та призерам дипломи, почесні кубки й подарункові набори від ДСІВ та Укрпатенту.

В. о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш, коментуючи результати Конкурсу, наголосила на великій ролі юних винахідників та раціоналізаторів у розбудові майбутнього української держави. За словами керівника ДСІВ, цьогорічний Конкурс відзначають високий рівень виконання проектів і різноманітність розробок, продемонстрованих представниками молодого покоління новаторів. ДСІВ, зі свого боку, докладає всіх зусиль до заохочення юних талантів до подальшої праці та розвитку в обраному напрямі. Так найкращі проекти юних винахідників були презентовані під час урочистих заходів з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності та церемонії нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід року», яка відбулася 22 квітня 2016 року на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України.

У свою чергу директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор Володимир Вербицький зазначив, що конкурс є першим етапом у житті дітей, які в майбутньому складуть еліту нашої нації, стануть видатними державними діячами й науковцями, які рятуватимуть світ. Україна вже подарувала світу багатьох вчених, чиї ідеї та відкриття здійснили справжню революцію у світових космічних дослідженнях, ракетобудуванні та багатьох інших галузях. Тому дуже важливими є отримання юними винахідниками й раціоналізаторами своєї першої наукової освіти, розробка та презентація ними власних проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем сьогодення. 

Також 19 травня 2016 року НЕНЦ було проведено нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник», проведеного між учнями загальноосвітніх навчальних закладів від 9 до 11 років включно. Юні учасники представили дослідження в п’яти секціях: «Я і природа», «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство та краєзнавство». 
 

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні! (20 травня 2016 року)

Антоніна Малиш

   

Тетяна Вербицька

Володимир Вербицький

   

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

   

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

   

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

   

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

Юні винахідники дарують нове майбутнє Україні (20 травня 2016 року)

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.