Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Співпраця в межах проекту Twinning набирає обертів (16.05.2014)


Співпраця в межах проекту Twinning набирає обертів

Підбито підсумки роботи п’ятиденного візиту іспанських експертів. Фахівці окреслили шляхи подальшої співпраці.

16 травня 2014 року в Державному підприємстві «Український інститут промислової власності» (ДП «УІПВ») відбулася підсумкова зустріч фахівців у рамках проекту Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» (далі – Проект).

Протягом п’яти днів європейські колеги знайомилися з діяльністю українського закладу експертизи, спілкувалися з експертами. Основну увагу фахівці згідно з планом Проекту спрямували на питання вдосконалення цифрової патентної бібліотеки.

Наприкінці візиту відбулася підсумкова нарада, де були присутні постійний радник Проекту, представники Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок, фахівці державної системи правової охорони інтелектуальної власності.

Учасники зустрічі, яка мала формат діалогу, проаналізували результати виконаної роботи, обговоривши всі проблемні питання, та окреслили шляхи подальшої співпраці в рамках Проекту. Іспанські колеги розповіли про своє бачення вдосконалення форматів представлення патентної інформації, надали попередні рекомендації, які в подальшому будуть узагальнені.

Керівник відділу документації Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок Бланка Віла презентувала аудиторії сайт Іспанського патентного відомства, розповіла про організацію доступу до патентної інформації, показала, як працює кабінет електронного подання заявки, навела приклад патентного пошуку тощо. Також доповідачка зупинилася на огляді віртуального музею історії патентів, створеного до 200-річчя патентної системи Іспанії у 2011 році.

Заступник директора ДП «УІПВ» з наукової роботи Петро Іваненко провів для іноземних колег ознайомлювальну екскурсію підприємством, зокрема розповів про особливості роботи сектора реєстрації документів за заявками на об’єкти промислової власності та сектора реєстрації абонентів центру сертифікації ключів. Також гості відвідали архів і завітали до кабінету прийому заявок.

Петро Іваненко

Європейські гості подякували українським колегам за теплий прийом та всебічне сприяння забезпеченню їхньої ефективної роботи.

Нагадаємо, що проект Twinning «Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» розпочався у квітні 2014 року. В Україні працює постійний радник зазначеного проекту Пабло Роденас. З 12 по 16 травня 20 14 року відбувся робочий візит до України двох експертів – представників Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок Альберто Інзенги та Бланки Віла – у рамках компоненту проекту «Удосконалення цифрової патентної бібліотеки».

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.