Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Громадську раду при ДСІВ обрано! (14 березня 2016 року)


Громадську раду при ДСІВ обрано!

14 березня 2016 року відбулись установчі збори для формування Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) (Громадська рада). Шляхом рейтингового голосування членами Громадської ради було обрано 35 представників інститутів громадянського суспільства з 61 претендента.

Захід розпочав Голова Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ДСІВ (Ініціативна група) Олег Чернобай. Він, зокрема, подякував колегам за проведену роботу та повідомив присутнім про те, що члени Ініціативної групи розглянули отримані заяви та документи – 69 пакетів, надіслані інститутами громадянського суспільства, які виявили бажання взяти участь в установчих зборах для формування Громадської ради. Олег Чернобай розповів, що до комплектності 39 заяв не було зауважень, а 30 – потребували доопрацювання. Члени Ініціативної групи прийняли рішення направити повідомлення про необхідність виправлення недоліків у поданих документах відповідним інститутам громадянського суспільства. До установчих зборів було допущено 61 кандидата, а 8 претендентам інститутів громадянського суспільства було відмовлено в участі в установчих зборах для формування Громадської ради.

В.о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш зазначила, що Громадська рада при органі влади є важливим осередком його діяльності, у якому працюють професіонали сфери, та побажала присутнім плідної та конструктивної подальшої роботи спільно з ДСІВ.

Також перед учасниками заходу виступив колишній Голова Громадської ради при ДСІВ Дмитро Гузій, який розповів колегам про труднощі, з якими довелося стикнутися його колегам під час опрацювання законотворчих ініціатив за напрямами авторського права та промислової власності. Він подякував усім членам Громадської ради та керівництву й фахівцям ДСІВ, тісна взаємодія з якими в межах Ради тривала впродовж двох років, за відкритість у роботі та завжди конструктивний діалог.

Найближчим часом буде опубліковано відповідний протокол установчих зборів та наказ «Про затвердження складу Громадської ради при ДСІВ».

Реєстр учасників установчих зборів (PDF, 139 КБ)

Результати рейтингового голосування (PDF, 45,5 КБ)

Список осіб, обраних до складу Громадської ради при ДСІВ (PDF, 67 КБ)

Протокол Установчих зборів по формуванню Громадської ради при ДСІВ (PDF, 94 КБ)

 

Громадську раду при ДСІВ обрано, 14.03.2016

Громадську раду при ДСІВ обрано, 14.03.2016

   

Громадську раду при ДСІВ обрано, 14.03.2016

Громадську раду при ДСІВ обрано, 14.03.2016

   

Громадську раду при ДСІВ обрано, 14.03.2016

Громадську раду при ДСІВ обрано, 14.03.2016

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.