Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Оголошення членам Громадської ради при ДСІВ! (13 червня 2016 року)


Оголошення членам Громадської ради при ДСІВ!

Державна служба інтелектуальної власності України інформує, що 14 червня 2016 року відбудеться засідання Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України за адресою: м. Київ, вул. Василя Липківського (Урицького), 45, 7-й поверх, конференц-зал.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Початок реєстрації о 14 год. 00 хв.

Початок засідання о 14 год. 30 хв.

Порядок денний

1. Про розгляд Розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.06.2016 № 402-р «Про схвалення Концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні» та напрацювання способів участі Громадської ради в його реалізації.
Доповідач: Чернобай О.В.

2. Про розгляд позову Приватної організації «Організація колективного управління авторськими та суміжними правами» до Державної служби інтелектуальної власності України про визнання протиправними та скасування наказів від 30.12.2015 № 246-Н, від 18.01.2016 № 18-Н, від 17.03.2016 № 121-Н та прийняття рішення щодо участі Громадської ради в судовій справі.
Доповідач: Чернобай О.В.

3. Про розгляд «Концептуальних засад розвитку сфери інтелектуальної власності».
Доповідач: Чернобай О.В.

4. Про розгляд звернень ВГО «Менеджмент інтелектуальної власності» та ВГО «Українське авторське товариство» та прийняття рішення по цим зверненням.
Доповідач: Чернобай О.В.

5. Про визначення дати і порядку денного наступного засідання.
Доповідач: Чернобай О.В.

6. Різне

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.