Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Проект Twinning: ознайомлення з досвідом ЄС щодо координації діяльності правоохоронних органів у сфері захисту прав ІВ (11.06.2014)


Проект Twinning: ознайомлення з досвідом ЄС щодо координації діяльності правоохоронних органів у сфері захисту прав ІВ

11 червня 2014 року в рамках проекту Twinning “Посилення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні” в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася робоча зустріч з питань координації діяльності правоохоронних та контролюючих органів, задіяних у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

На захід були запрошені державні інспектори з питань інтелектуальної власності Державної служби з різних регіонів України та представники Департаменту митної справи Міністерства доходів і зборів України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України.

На початку зустрічі головний спеціаліст відділу європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Державної служби Олексій Шанчук ознайомив присутніх з метою та цілями проекту Twinning та представив учасникам експертів з Іспанії - Сільвію Наварез та Іннакі Йодіа.

Європейські фахівці виступили з презентаціями щодо діяльності Іспанського відомства з питань патентів та торговельних марок у напрямі боротьби з контрафактом і піратством та координації роботи іспанських правоохоронних органів у цій сфері.

Під час виступів учасники заходу були ознайомлені з найкращими практиками ЄС у сфері боротьби з піратством, структурами, які задіяні у сфері захисту прав інтелектуальної власності, програмами підвищення кваліфікації співробітників іспанських правоохоронних органів, кампаніями інформування громадськості та відповідними інформаційними ресурсами у мережі Інтернет тощо.

Зазначена робоча зустріч є черговим заходом в рамках компоненту проекту Twinning, що спрямований на удосконалення моделі координації правоохоронних та контролюючих органів України у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності.

Щодо цих питань іспанські експерти у співпраці з українськими колегами підготують відповідні рекомендації з метою визначення найкращої потенційної моделі координації для України.

 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.