Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (16-27 липня 2012 року) - Навчання молодого покоління як запорука розвитку сфери ІВ (27 липня 2012 року)


Навчання молодого покоління як запорука розвитку сфери ІВ

27 липня студентам Міжнародної літньої школи з ІВ – 2012 урочисто вручили сертифікати про успішне її закінчення. Випускників привітали Директор Академії Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) Марсело Ді П’єтро та Президент Національного університету «Одеська юридична академія» Сергій Ківалов.

Навчання завершено! Друзі ділилися враженнями, обмінювалися візитками, ще й ще раз переглядали яскраві фотографії, згадували цікаві моменти студентського життя, висловлювали подяку організаторам. Кожен отримав диски з фотоальбомом та інформаційними матеріалами про роботу Літньої школи з ІВ – 2012.

Марсело Ді П’єтроМарсело Ді П’єтро задоволений організацією заходу та результатами двотижневого навчання. Він поділився враженнями від візиту до Одеси та планами щодо подальшої співпраці в напрямі навчання молоді у сфері ІВ.

– Ви вперше завітали до України, чи сподобалося Вам тут?

– Мої перші враження виявилися не просто приємними, а, я б сказав, трішки несподіваними: Одеса нагадала мені рідний Буенос-Айрес (Марсело Ді П’єтро народився в Аргентині). В Україні дуже гарна природа, родючі землі, м’який клімат – ці місця так схожі на мою Батьківщину.

– У ході свого візиту Ви зустрічалися з керівництвом Національного університету «Одеська юридична академія». Чи обговорювали питання подальшої співпраці?

– Так, ми мали розмову із Сергієм Ківаловим, обговорювали можливі напрями співробітництва щодо ефективної підготовки спеціалістів у сфері інтелектуальної власності. Основна мета Академії ВОІВ – поширювати в суспільстві знання з питань цієї галузі, зокрема щодо можливостей якнайефективнішого її використання для покращення життя суспільства. І ми повинні забезпечити всі умови для молодого покоління, яке прагне розвиватися й здобувати додаткові знання з ІВ. Висококваліфіковані фахівці – це запорука подальшого її розвитку.

– Ви брали участь у Літній школі як викладач. Чи задоволені результатами роботи зі студентами? Які питання найбільше хвилювали студентську аудиторію?

– Навчальний процес у Літній школі повинен передбачати активну взаємодію між студентами та викладачем, постійне обговорення, дискусію, моделювання ситуацій тощо. Таке інтерактивне навчання, як на мене, студентам до снаги. Я приємно здивований високим рівнем підготовки деяких студентів і їх готовністю вирішувати проблеми й відстоювати власну думку. Окрім безпосередньо навчання, учасники Школи також спілкуються між собою, а значить, збагачуються культурно, обмінюються досвідом та знайомляться з діяльністю сфери ІВ в різних країнах – адже аудиторія представлена студентами з різних куточків світу. Це додатковий плюс для молоді.

– Чи підтримує Академія ВОІВ подальші зв’язки зі своїми студентами, які проходили навчання в Літніх школах з ІВ?

– Як показує досвід, після закінчення Школи з інтелектуальної власності на професійному шляху студентів усе тільки починається. Багато слухачів, які до навчання жодним чином не були причетними до питань ІВ, змінюють напрям своєї діяльності та пов’язують професійне життя з цією галуззю. Так, багато хто зі студентів минулорічних Літніх шкіл з інтелектуальної власності взяли участь в інших навчальних програмах та курсах, які ВОІВ організовує для молоді. Дехто продовжує подальше навчання в аспірантурі. Ми зі свого боку намагаємося всіляко заохочувати найкращих студентів. А Літній школі з ІВ в Україні я бажаю подальших успіхів і нових цікавих учасників. 

 

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.