Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Круглі столи - Круглий стіл "Стан та перспективи колективного управління в Україні" (10 грудня 2015 року)


 Круглий стіл на тему: «Стан та перспективи колективного управління в Україні»

10 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбувся круглий стіл на тему: «Стан та перспективи колективного управління в Україні».

Відкрила захід Голова ДСІВ Алла Жарінова. Вона подякувала учасникам круглого столу - представникам зареєстрованих в Україні організацій колективного управління (ОКУ) та правовласникам, за їх активну позицію щодо необхідності реформування системи колективного управління в нашій країні та прозорості діяльності ОКУ.

Алла Жарінова нагадала присутнім, що розроблений співробітниками ДСІВ та європейськими експертами проекту Тwinning законопроект «Про колективне управління майновими правами суб’єктів авторського права і суміжних прав» був поданий на розгляд до Мінекономрозвитку, але так і залишився без уваги. За словами Голови ДСІВ у вищезазначений законопроект були закладені дієві правові механізми і його прийняття залишається вкрай необхідним, адже дозволить забезпечити прозорість діяльності ОКУ, і ДСІВ як орган виконавчої влади прагне саме цього. Проте, незважаючи на ситуацію, яка склалася, потрібно спільними зусиллями продовжити роботу щодо перспективи розвитку колективного управління в Україні. Мета цієї зустрічі — окреслити та структурувати питання, які існують у цій сфері (головними залишаються правовий статус ОКУ та межі втручання держави в зазначену сферу), а також прийняття відповідного законопроекту, що дозволить системі ОКУ в Україні забезпечувати збір справедливої винагороди усім суб’єктам авторського права та суміжних прав.

За результатами дискусії вирішено продовжити роботу над законопроектом про колективне управління й провести відповідну зустріч 23 грудня 2015 року на базі ДСІВ.

Стан та перспективи колективного управління в Україні

Стан та перспективи колективного управління в Україні

   

Стан та перспективи колективного управління в Україні

Стан та перспективи колективного управління в Україні

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.