Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Проект ЄС Twinning звернув увагу на діяльність Апеляційної палати (07-08.07.2016)


Проект ЄС Twinning звернув увагу на діяльність Апеляційної палати

7 – 8 липня 2016 року на базі Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) у рамках проекту технічної допомоги Європейського Союзу (ЄС) Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» проведено додатковий семінар, присвячений аспектам діяльності Апеляційної палати.

Відкриваючи захід, Постійний радник проекту Twinning в Україні Пабло Роденас зазначив, що основною метою зустрічі є неформальний обмін думками між українськими та європейськими експертами щодо структури та специфіки діяльності Апеляційної палати, розгляду заперечень заявників проти рішень патентного органу щодо реєстрації знаків для товарів і послуг та промислових зразків.

Основну частину заходу провів Луіс Хімено, голова Апеляційної палати Іспанського відомства з питань патентів і торговельних марок (ІВПТМ), кандидат наук та магістр права Queen Mary University м. Лондон. Спершу він звернув увагу аудиторії на зміни, які впроваджено в новій Директиві ЄС про торговельні марки, а саме: форми відтворення в реєстрі, які дозволять з-поміж іншого реєструвати звукові знаки; зміни в підставах відмов у реєстрації; процедурні зміни тощо. Далі Луіс Хімено детально розглянув підстави та процедуру апеляції в ІВПТМ та навів приклади конфліктів між знаками та спроб реєстрації знаків, які використовують елементи схожості з добре відомими знаками.

Луіс Хімено та Пабло Роденас

7-8.07.2016 - Семінар, присвячений аспектам діяльності Апеляційної палати

Другу частину семінару ведучі присвятили промисловим зразкам. Були розглянуті критерії охороноздатності та особливості об’єкта промислової власності, які впливають на процеси реєстрації, подання та розгляду заперечень: новизна, індивідуальний характер, ступінь свободи автора, перевірка «вичерпання техніки», поняття «інформованого користувача». У якості прикладів були наведені справи Samsung проти Apple, Karen Millen Fashions Ltd проти Dunnes Stores, Fun Factory проти Life is Short, Yves Saint Laurent та ін.

Семінар проходив у режимі активного діалогу між українськими та європейськими експертами. Фахова аудиторія Державної служби інтелектуальної власності України та Укрпатенту радо скористалася наданою іспанськими фахівцями можливістю й поставила доповідачу велику кількість запитань за темою семінару.

Іспанські фахівці проекту Twinning люб’язно дозволили всім зацікавленим фахівцям ознайомитися з матеріалами семінару. Презентації можна завантажити за посиланнями, наведеними нижче:

Микола Потоцький

Інна Шатова

   

Луіс Хімено

Вадим Ресенчук

   

7-8.07.2016 - Семінар, присвячений аспектам діяльності Апеляційної палати

7-8.07.2016 - Семінар, присвячений аспектам діяльності Апеляційної палати

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.