Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Відгуки - Офіційний лист-подяка від Генерального директора Офісу з питань інтелектуальної власності м. Пекін Хонга Ванга (04.05.2017)


Неофіційний переклад

 

4 травня 2017 року

 

WANG HongШановна Антоніна Малиш!

Після повернення до Пекіну хочу висловити щиру подяку за надану можливість зустрітися з Вами 11 квітня 2017 року. Завдяки чудовій організації зустрічі з боку української сторони та Вашій щирій гостинності візит делегації представників системи правової охорони інтелектуальної власності м. Пекін до України був дуже успішним. 

У Вашому відомстві ми провели дуже корисну та цікаву дискусію щодо розвитку та потенційних можливостей сфери інтелектуальної власності. Ви детально ознайомили нас з діяльністю Вашого відомства та системою правової охорони інтелектуальної власності України; ми були вражені презентацією української сторони й отримали багато нової корисної інформації. Завдяки Вашому сприянню та допомозі ми відвідали також деякі інші установи, де в дружній атмосфері поспілкувалися з професіоналами у сфері інтелектуальної власності та представниками промисловості. Усе це дозволило нам краще зрозуміти процес розвитку інновацій в Україні.

Від імені нашої делегації та особисто від мене дозвольте висловити Вам глибоку повагу та щиро подякувати за чудову організацію та проявлену гостинність. Ми також запрошуємо Вас відвідати Пекін за найближчої нагоди.

Я хочу побажати Вам усього найкращого в майбутньому, а також якомога більш ефективного розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні. Сподіваюся також на подальший розвиток нашої двосторонньої співпраці.

 

З повагою,
Хонг Ванг,
Генеральний директор Офісу з питань інтелектуальної власності м. Пекін


  

Переглянути оригінал

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.