Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ДСІВ (3 березня 2016 року)


Завершальний етап: Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ДСІВ підбила підсумки

03 березня 2016 року відбулося останнє засідання Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ). У ході зустрічі опрацьовувалися додаткові документи, отримані від заявників, – здійснювалася перевірка факту виправлення недоліків, що мали місце в попередніх заявах для участі в установчих зборах з обрання складу Громадської ради при ДСІВ. Предметом вивчення членів Ініціативної групи стали документи "проблемних" заявників, які подали неповний перелік документів, передбачених вимогами пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.
 
Також обговорювалася проблема організаційно-правової форми окремих заявників у контексті вимог пункту 6 Типового положення стосовно можливості участі в складі громадської ради лише представників "інститутів громадянського суспільства". Зазначена норма говорить про те, що до складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку та провадять діяльність на території України.
 
За результатами засідання було прийнято рішення про допуск або не допуск окремих заявників до участі в установчих зборах з обрання складу Громадської ради при ДСІВ, про що їм буде повідомлено письмово. Нагадаємо, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при ДСІВ будуть проведені 14 березня 2016 року о 10 год. 30 хв., про що повідомлялося в інформаційному повідомленні від 22 січня 2016 року на веб-сайті ДСІВ.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.