Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Обговорення подальшої роботи над рекомендаціями до законопроекту України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет" (03.09.2014)


Обговорення подальшої роботи над рекомендаціями до законопроекту України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет"

3 вересня 2014 року в приміщенні Державної служби інтелектуальної власності України (Державна служба) відбулася чергова зустріч у рамках проекту Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні».

Українські фахівці разом з європейськими колегами зібралися за круглим столом з метою обговорення подальшої роботи над рекомендаціями до законопроекту України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет».

Під час зустрічі короткострокові експерти проекту Тwinning - Міхалі Фічер та Кеннет Райт - презентували свої рекомендації до вищезазначеного законопроекту, маючи на меті його наближення до норм acquis communautaire. Учасники обговорили запропоновані правки та їх відповідність чинному законодавству України, зокрема Закону про телекомунікації.

За ініціативою Олексія Арданова, головного спеціаліста відділу нормативно-правового забезпечення в сфері авторського права та суміжних прав Державної служби, було вирішено провести додаткову серію консультацій наприкінці вересня 2014 року з метою доопрацювання всіх пропозицій та розробки кінцевого проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет».

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.