Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Різне - Форум з інтелектуальної власності IPF 2016 (2 червня 2016 року)


III Форум з інтелектуальної власності
(IPF-2016)

2 червня 2016 року за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) у готелі «Прем'єр Палац» успішно пройшов ІІІ Форум з інтелектуальній власності (IPF-2016), організований газетою «Юридична практика».

IPF-2016 – одна з найбільш знакових подій для сфери інтелектуальної власності (ІВ). Відбувшись на початку літа, Форум зібрав широке коло фахівців, експертів та представників влади.

У числі цьогорічних спікерів IPF-2016 представники державного сектора, юристи провідних юридичних компаній, юрисконсульти, адвокати, представники бізнесу та судді.

Під час заходу, який проходив у формі панельних сесій, розглядалися пріоритетні й актуальні питання галузі ІВ. Учасники IPF-2016 обговорили, зокрема, світові й вітчизняні тенденції розвитку права інтелектуальної власності, проблему згубного впливу підробок і контрафакту на економіку країни, а також концепцію реформування державної системи правової охорони ІВ України, яку розробив та презентував днями Кабінету Міністрів України Мінекономрозвитку.

У ході роботи трьох паралельних секцій присутні змогли детально проаналізувати першорядні питання авторського права та суміжних прав, патентного права й торгівельних марок, географічних позначень, комерційних найменувань. Поділитися безцінним досвідом, думками й баченням щодо законотворчих ініціатив. Остання сесія традиційно була присвячена судовій практиці.

Під час Форуму працював Музей підробок Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством.

Активну участь в обговоренні порушуваних проблем брали фахівці й експерти державної системи правової охорони інтелектуальної власності України. В.о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш брала слово під час першої сесії, долучившись до панельної дискусії «Діалог бізнесу та влади», а також виступила з презентацією на сесії, присвяченій авторському праву й суміжним правам, на тему: «Європейські механізми в діяльності українських ОКУ: реалії та перспективи».

Начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова підтримала діалог, що розгорнувся в межах другої сесії, присвяченій світовим та українським тенденціям розвитку права ІВ, а на сесії «Патентне право» розповіла учасникам про законотворчі ініціативи та деякі інші актуальні питання, пов’язані з охороною об’єктів промислової власності в Україні.

Представники Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» – Микола Потоцький та Антоніна Жужнева – виступили на сесіях судової практики та патентного права.

У свою чергу Антоніна Малиш прокоментувала захід так: «IPF-2016 – традиційна й очікувана подія для професіоналів та авторитетних фахівців сфери ІВ. Приємним є той факт, що захід відбувається за підтримки ДСІВ. Безумовно, питання, порушені під час Форуму, – найактуальніші для нашої галузі: попри свій дискусійний характер, вони вкрай важливі для суспільства. Окремий акцент – на першочергових законодавчих змінах, яких потребує сфера ІВ і які мають стати трампліном для покращення інвестиційного клімату в Україні, сприяючи тим самим розвитку вітчизняної економіки».

III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)

III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)

   

III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)

III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)

   

III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)

III Форум з інтелектуальної власності (IPF-2016)

   

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.